2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění poskytování pohotovostní služby zubních lékařů v Českých Budějovicích
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování pohotovostní služby zubních lékařů v Českých Budějovicích v rámci základní sítě ordinací pohotovostních služeb Jihočeského kraje v rozsahu a souladu se zadávacími podmínkami na dobu neurčitou. Pohotovostní službou v oboru zubní lékařství se dle § 7a odst. 1 zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů (dále „zákon o ZS“) rozumí poskytování ambulantní péče pacientům mimo pravidelnou ordinační dobu v případech náhlé změny zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění. Dodavatel bude povinen poskytovat pohotovostní služby zubních lékařů ve zdravotnickém zařízení na území města České Budějovice ve dvou ordinacích: *) PD – pracovní cen; S, N, Pk – sobota, neděle, den pracovního klidu 1. ordinace zajistí zubní pohotovost ve dnech PD 6 hodin nepřetržitě v pevné době 16-22 hod. S, N, Pk 12 hodin nepřetržitě v pevné době 8-20 hod. 2. ordinace zajistí zubní pohotovost ve dnech S, N, Pk 6 hodin nepřetržitě v pevné době 8-20 hod. Navíc bude 2. ordinace připravena zajistit zubní pohotovost v tzv. v exponovaných dnech, a to PD minimálně 3 hodiny a maximálně 6 hodin nepřetržitě v pevné době 16-22 hod. S, N, Pk maximálně 12 hodin nepřetržitě v pevné době 8-20 hod. Za exponované dny se považují zejména dny spojené se stáními svátky, školními prázdninami a dalšími obdobně vytíženými dny, dle zvýšeného zájmu pacientů o zubní pohotovost, aktuálních potřeb pacientů a kapacity poskytovatele ZS.
Interne Kennung: OVZS57885/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85131000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001