2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja I piętra budynku A Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu
Beschreibung: 1.1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji I piętra Budynku A Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W związku z tym, że zadanie realizowane jest w trybie zaprojektuj i wybuduj, w zakres przedmiotu zamówienia wchodzi także wykonanie dokumentacji technicznej dla przedmiotowej inwestycji. 1.2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, tj. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy sporządzony dla realizacji zadania. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne przeznaczone na realizację zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 324359-2026
Interne Kennung: SSM.DZP.200.90.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001