2. Verfahren
Verfahren
Titel: PL Šternberk – dodávka léčiv a ostatního lékárenského sortimentu - opakované ZŘ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek léčiv a ostatního lékárenského sortimentu na jednotlivá oddělení a pracoviště Psychiatrické léčebny Šternberk.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LECIVA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si podle § 100 zákona vyhrazuje možnost změny jednotkových cen dodávaných léčivých přípravků a ostatního lékárenského sortimentu. V případě snížení limitu maximální ceny léčiva nebo jiného lékárenského sortimentu, který je předmětem této veřejné zakázky, v rámci správního řízení Státním ústavem pro kontrolu léčiv, má vybraný dodavatel povinnost snížit jednotkové kupní ceny stanovené pro jednotlivé položky léčivých přípravků dle Přílohy č. 2 Svazku 1.