552464-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektronisches Sicherheitsschloss – MS Praha – rozšíření přístupového systému obj. SO 03 a SO 05, JANM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMS Praha – rozšíření přístupového systému obj. SO 03 a SO 05, JANM
BeschreibungDodávky, které spočívají v obnově stávajícího zastaralého klíčového systému, jeho rozšíření a pořízení nového čipového systému v obj. SO 03 a obj. SO 05 v Justičním areálu Na Míčánkách.
Interne KennungSpr 1644/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44521120 Elektronisches Sicherheitsschloss
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny vyjma změny provedené na základě a v rozsahu odpovídajícím případné změně právních předpisů upravujících výši sazby DPH. A dále změny provedené v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ resp. § 222 odst. 5 a 6 ZZVZ.