See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Damasławek oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia pozostaje świadczenie usługi polegającej na: 1) odbiorze odpadów komunalnych: a) w systemie „u źródła” (bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych), b) w systemie tzw. „małego PSZOK” tj. gniazd ustawionych na terenie Gminy, c) zdeponowanych w PSZOK, 2) transporcie odpadów, o których mowa w: a) Rozdziale 9 ust. 1 OPZ do miejsca zagospodarowania odpadów wyznaczonego i zapewnianego przez Zamawiającego, tj. Instalacji Komunalnej: Międzygminne Składowisko Odpadów Sp. z o.o. Toniszewo 31, 62-104 Pawłowo Żońskie, b) Rozdziale 9 ust. 2 OPZ do miejsc zagospodarowania odpadów wyznaczonych i zapewnianych przez Wykonawcę, 3) przekazaniu odpadów, o których mowa w pkt 1) powyżej do miejsc zagospodarowania, o których mowa w pkt 2) powyżej, 4) zapewnieniu worków przeznaczonych do deponowania odpadów przez właścicieli nieruchomości, o których mowa w pkt 1) lit a) powyżej oraz pojemników do deponowania w systemie „u źródła” odpadów frakcji szkło oraz pojemników i kontenerów przeznaczonych do deponowania odpadów w systemach, o których mowa powyżej w pkt 1) lit b) i c) 5) realizacji usług i obowiązków związanych z usługami wskazanymi w pkt 1) – 4) powyżej, określonych dokumentami zamówienia. Kod CPV: 90511000-2 Usługa wywozu odpadów 90500000-2 Usługi związane z odpadami 90512000-9 Usługi transportu odpadów 90513100-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90514000-3 Usługi recyklingu odpadów
Interne Kennung: Inw.271.7.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Ina.271.7.2025