552493-2026 - Ergebnis
Ungarn – Kontroll- und Überwachungsleistungen – Földtani kutatások műszaki felügyelete II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Földtani kutatások műszaki felügyelete II.
Beschreibung: Megbízott feladata a kivitelező vállalkozók munkáinak folyamatos helyszíni figyelemmel kísérése, ellenőrzése és felügyelete abból a célból, hogy: • a kivitelezési munkát végző vállalkozók betartják-e, illetve alvállalkozóikkal és beszállítóikkal betartatják-e a műveleti tervekben és/vagy utasításokban, a jogszabályokban, a hatósági határozatokban, ellenőrzési jegyzőkönyvekben, a kivitelezési és engedélyezési dokumentációkban előírt követelményeket; • a Megbízó informálva legyen a kivitelezési munka elvégzésére irányuló szerződés végrehajtásának státuszáról; • a Megbízó meggyőződhessen arról, hogy a kivitelezési munka kellő minőségben és az előírt határidőre valósul-e meg, • a feltárt nemmegfelelőségek kezelésére felvett intézkedési tervek teljeskörűen végrehajtásra kerülnek-e. Az elvégzendő feladatok részletezését a szerződés 1. sz. melléklete (Műszaki tartalom) tartalmazza. A Megbízottnak a szerződés teljesítése alatt akkreditált tanúsító szervezet által tanúsított MSZ EN ISO 9001 szabvány szerinti vagy azzal egyenértékű minőségirányítási rendszert kell működtetnie.
Vorherige Bekanntmachung: 346686-2026
Interne Kennung: EKR000906472026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az Ajánlatkérő rendelkezésére álló keretösszeg nettó 117 977 045 forint, melynek 75%-áig vállal az Ajánlatkérő lehívást. Megbízott feladata a kivitelező vállalkozók munkáinak folyamatos helyszíni figyelemmel kísérése, ellenőrzése és felügyelete abból a célból, hogy: a kivitelezési munkát végző vállalkozók betartják-e, illetve alvállalkozóikkal és beszállítóikkal betartatják-e a műveleti tervekben és/vagy utasításokban, a jogszabályokban, a hatósági határozatokban, ellenőrzési jegyzőkönyvekben, a kivitelezési és engedélyezési dokumentációkban előírt követelményeket; a Megbízó informálva legyen a kivitelezési munka elvégzésére irányuló szerződés végrehajtásának státuszáról; a Megbízó meggyőződhessen arról, hogy a kivitelezési munka kellő minőségben és az előírt határidőre valósul-e meg, a feltárt nemmegfelelőségek kezelésére felvett intézkedési tervek teljeskörűen végrehajtásra kerülnek-e. A műszaki felügyeleti tevékenység részletezése: KKÁT-hoz kapcsolódó műszaki felügyeleti munkák: - Terepi tevékenységek (pl. magfúrási munkák, hidraulikai helyszíni vizsgálatok) műszaki felügyelete – 20 műszak - Terepi helyszíni ellenőri tevékenység (geofizika) – 5 műszak - Szakmai felügyeleti tevékenység (geofizika) – 5 mérnöknap - Műszaki felügyelethez kapcsolódó szakmai közreműködés – 10 mérnöknap (a feladat keretében többek között összefoglaló felügyeleti zárójelentés készítése szükséges, amely kizárólag földtani szakértői jogosultsággal végezhető) NRHT-hoz kapcsolódó műszaki felügyeleti munkák: - Terepi tevékenységek (pl. magfúrási munkák, hidraulikai helyszíni vizsgálatok) műszaki felügyelete – 45 műszak - Műszaki felügyelethez kapcsolódó szakmai közreműködés – 5 mérnöknap (a feladat keretében többek között összefoglaló felügyeleti zárójelentés készítése szükséges, amely kizárólag földtani szakértői jogosultsággal végezhető) NAHT kutatáshoz kapcsolódó műszaki felügyeleti munkák: - Terepi tevékenységek (pl. magfúrási munkák, hidraulikai helyszíni vizsgálatok) műszaki felügyelete – 350 műszak - Szakmai felügyeleti tevékenység (geofizika) – 5 mérnöknap - Műszaki felügyelethez kapcsolódó szakmai közreműködés – 35 mérnöknap (a feladat keretében többek között összefoglaló felügyeleti zárójelentés készítése szükséges, amely kizárólag földtani szakértői jogosultsággal végezhető) NKAH tároló létesítésének előkészítéséhez kapcsolódó műszaki felügyeleti munkák: - Terepi tevékenységek (pl. magfúrási munkák, hidraulikai helyszíni vizsgálatok) műszaki felügyelete – 185 műszk - Terepi helyszíni ellenőri tevékenység (geofizika) – 65 műszak - Szakmai felügyeleti tevékenység (geofizika) – 30 mérnöknap - Műszaki felügyelethez kapcsolódó szakmai közreműködés – 38 mérnöknap (a feladat keretében többek között összefoglaló felügyeleti zárójelentés készítése szükséges, amely kizárólag földtani szakértői jogosultsággal végezhető) A Megbízó a keretösszeg 75%-áig vállal lehívási kötelezettséget a szerződés teljes időtartama alatt. A Megbízó jogosult - egyoldalú jognyilatkozattal – a szerződés időtartama alatt, maximum 1 alkalommal a szerződés 5. pontja szerinti keretösszeget maximum 5 %-kal megemelni, amennyiben a keretösszeg a kivitelezési munkák ellenőrzéséhez szükséges tervezett műszaki felügyeleti jelenlét (mérnöknap keret) nem biztosít kellő mértékű fedezetet a szerződés tárgya szerinti folyamatban lévő feladatok maradéktalan ellátásához. A keretösszeg megemeléséről a Megbízó legkésőbb a soron következő teljesítési (elszámolási) időszakot megelőző 10. napon, illetve a keretösszeg teljes kimerülése előtt legalább 30 nappal írásban értesíti Megbízottat. A Megbízottnak a szerződés teljesítése alatt akkreditált tanúsító szervezet által tanúsított MSZ EN ISO 9001 szabvány szerinti vagy azzal egyenértékű minőségirányítási rendszert kell működtetnie. Az elvégzendő feladatok részletezését a szerződés 1. sz. melléklete (Műszaki leírás) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000906472026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung