See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i eksploatacja urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych wraz ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków na terenie Gminy Elbląg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa wody i odbiór ścieków do i z budynków i obiektów zlokalizowanych na terenie Gminy Elbląg, 2) administrowanie, bieżące utrzymanie i eksploatacja budynków, budowli i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych stanowiących majątek Gminy, służących zbiorowemu zaopatrzeniu w wodę i zbiorowemu odprowadzaniu ścieków na terenie gminy Elbląg - zgodnie z ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, 3) eksploatacja i konserwacja zbiorowych urządzeń wodociągowych, 4) eksploatacja i konserwacja zbiorowych urządzeń kanalizacji sanitarnej.
Interne Kennung: ZP.271.33.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie z wolnej ręki. Procedura negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen, 90481000 Betrieb einer Kläranlage
5. Los
Los: LOT-0001