552516-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Laborreagenzien – Laboratóriumi reagensek beszerzése II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratóriumi reagensek beszerzése II.
Beschreibung: Különféle laboratóriumi vizsgálatok elvégzéséhez szükséges reagensek (és egyéb járulékos anyagok) beszerzése és a reagenseknek megfelelő mérőműszerek bérlése a Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat Egészségügyi Szolgálata részére az alábbiakban megadott részajánlattételi lehetőség alapján: 1. rész: Vizelet vizsgálatok elvégzéséhez szükséges reagensek (és egyéb járulékos anyagok) beszerzése és a reagenseknek megfelelő mérőműszer bérlése; 2. rész: Hematológiai vizsgálatok elvégzéséhez szükséges reagensek (és egyéb járulékos anyagok) beszerzése és a reagenseknek megfelelő mérőműszer bérlése; 3. rész: Egyéb manuális metodikák reagens beszerzése. Valamennyi részajánlati kör esetén az ajánlati árat úgy kell meghatározni, hogy a) az tartalmazza a szerződés teljesítéséhez, azaz a megadott vizsgálatok teljes körű elvégzéséhez szükséges összes reagenst, kalibrátor/kontroll és egyéb járulékos anyagot; b) az egyedi megrendelésben meghatározott teljesítési határidőre, továbbá a keretszerződés lehetséges teljes időtartamára prognosztizált fajlagos egységárakat tartalmazzon; c) az egységárak teljeskörűen tartalmazzák a keretszerződésben meghatározott termékek teljes körű, I. osztályú minőségben, hiba és hiánymentesen, határidőre történő leszállításához szükséges minden költséget; d) az egységárak tartalmazzák minden, a keretszerződés aláírásának időpontjában érvényes vámot, díjat, illetéket, készkiadást és egyéb hasonló jellegű költséget; e) a termékek egységárai magukban foglalják a műszaki tartalom előírt minőségben történő szállításhoz szükséges következő, külön meg nem jelölt, alábbiakban felsorolt költségeket: - a szállítási, deponálási, lerakóhelyi költségek, - a bérek és járulékaik, - valamennyi a teljesítéshez szükséges gép, felszerelés és eszköz fenntartási, használati és javítási költségei, valamint az előírt kapacitás folyamatos rendelkezésre állási költségeit, - a banki költségek, - a bruttó fedezet (úgy, mint: közvetett, nem fuvarigényes szállítási költség, általános költség, vállalatirányítási költség, általános kockázat, nyereség), - az egyéb itt fel nem sorolt, de a teljesítéshez szükséges járulékos költségek. Az 1. és 2. részajánlati kör esetén az ajánlati árnak tartalmaznia kell a vizsgálatok elvégzéséhez szükséges és az ajánlattevő által kihelyezett mérőműszer bérleti díját, amely tartalmazza a) a mérőműszernek a teljesítési helyre történő leszállításának díját; b) a telepítést, beüzemelést, a beüzemeléshez - szükség esetén - építési, átalakítási munkálatok elvégzését, az üzembehelyezést és 24 órás próbaüzem elvégzését; c) a laboratóriumi számítógépes programhoz illesztés, ún. „átállási költségek” -et) d) a működtetéshez szükséges feltételek biztosítása és megteremtése (szünetmentes tápegység, az analízis kivitelezéséhez szükséges minőségű vizet előállító berendezés biztosítása, számítógép stb.) díját és költségét; e) a bérlet időtartama alatt a mérőműszer teljeskörű szervizelésének, időszaki karbantartásának díját (anyag és munkadíjat); f) a magyarországi szerviz biztosításának díját, szükség szerint egyenértékű cserekészülék biztosításának díját és költségét.
Vorherige Bekanntmachung: 471914-2026
Interne Kennung: EKR000910262026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vizelet vizsgálatok
Beschreibung: Vizelet vizsgálatok elvégzéséhez szükséges reagensek (és egyéb járulékos anyagok) beszerzése és a reagenseknek megfelelő mérőműszer bérlése. A ténylegesen beszerezni kívánt reagensekkel és mérőműszerrel érintett tervezett vizsgálati mennyiségek: I. Vizelet vizsgálat üledék nélkül Sorsz.: 1. OENO kód: 22550 Vizsgálat megnevezése: Vizelet vizsgálat üledék nélkül Vizsg. száma db/év: 37 394 Reagens szükséglet: 10 paraméteres vizelet csík (glu, prot, BIL, UBG, pH, fajsúly vér, fvs, nitrit, keton) Éves mennyiség: 37 394 db II. Vizelet üledék vizsgálat automatával Sorsz.: 2. OENO kód: 22552 Vizsgálat megnevezése: Vizelet üledék vizsgálat automatával Vizsg. száma db/év: 24 177 Éves mennyiség: 24 177 db A beszerezni kívánt eszközök részletes műszaki specifikációját a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A fentiekben megadott éves mennyiségek a teljesítés során +25%-kal változhatnak. Ajánlatkérő a II.2.4) pontban (BT-24) meghatározott éves alapmennyiségekre teljeskörű lehívási kötelezettséget vállal a keretszerződés időtartama alatt. Ajánlatkérő ugyanakkor felhívja a figyelmet arra, hogy a többletmennyiség teljes lehívására nem vállal kötelezettséget a szerződéstervezetben foglaltaknak megfelelően. A szerződés teljesítésével kapcsolatos fő feladatok ismertetése: a bérelt mérőműszer leszállítása, telepítése, beüzemelése, a beüzemeléshez szükség esetén építési, átalakítási munkálatok elvégzése, a gépek üzembe helyezése keretében 24 órás próbaüzem elvégzése, kezelőszemélyzet betanítása, laboratóriumi számítógépes programhoz illesztés, ún. „átállási költségek” vállalása, a működtetéshez szükséges feltételek biztosítása és megteremtése (szünetmentes tápegység, az analízis kivitelezéséhez szükséges minőségű vizet előállító berendezés biztosítása, számítógép stb.). Magyarországi szervíz biztosítása, a javítási feladatok ellátása, cserekészülék biztosítása. Az ajánlatkérő további elvárásait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az ajánlattevő által megajánlani kívánt mérőműszernek az előírt EESZT rendelkezésnek és elvárásoknak megfelelő struktúrával kell kompatibilisnek lennie. A beszerezni kívánt eszközök részletes műszaki specifikációját a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000910262026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Menge: 61 571 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Hematológiai vizsgálatok
Beschreibung: Hematológiai vizsgálatok elvégzéséhez szükséges reagensek (és egyéb járulékos anyagok) beszerzése és a reagenseknek megfelelő hematológiai automata bérlése. A ténylegesen beszerezni kívánt reagensekkel és mérőműszerrel érintett tervezett vizsgálati mennyiségek: I. Vérkép automatával IV Sorsz.: 1. OENO kód: 28014 Vizsgálat megnevezése: Vérkép automatával IV Vizsg. szám db/év: 37 384 II. Retikulocita mérés automatával Sorsz.: 2. OENO kód: 28041 Vizsgálat megnevezése: Retikulocita mérés automatával Vizsg. szám db/év: 1362 A beszerezni kívánt eszköz részletes műszaki specifikációját a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A fentiekben megadott éves mennyiségek a teljesítés során +25%-kal változhatnak. Ajánlatkérő a II.2.4) (BT-24) pontban meghatározott éves alapmennyiségekre teljeskörű lehívási kötelezettséget vállal a keretszerződés időtartama alatt. Ajánlatkérő ugyanakkor felhívja a figyelmet arra, hogy a többletmennyiség teljes lehívására nem vállal kötelezettséget a szerződéstervezetben foglaltaknak megfelelően. A szerződés teljesítésével kapcsolatos fő feladatok ismertetése: a bérelt mérőműszer leszállítása, telepítése, beüzemelése, a beüzemeléshez szükség esetén építési, átalakítási munkálatok elvégzése, a gépek üzembe helyezése keretében 24 órás próbaüzem elvégzése, kezelőszemélyzet betanítása, laboratóriumi számítógépes programhoz illesztés, ún. „átállási költségek” vállalása, a működtetéshez szükséges feltételek biztosítása és megteremtése (szünetmentes tápegység, az analízis kivitelezéséhez szükséges minőségű vizet előállító berendezés biztosítása, számítógép stb.). Magyarországi szervíz biztosítása, a javítási feladatok ellátása, cserekészülék biztosítása. Az ajánlatkérő további elvárásait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az ajánlattevő által megajánlani kívánt mérőműszernek az előírt EESZT rendelkezésnek és elvárásoknak megfelelő struktúrával kell kompatibilisnek lennie. A beszerezni kívánt eszközök részletes műszaki specifikációját a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000910262026/2
Menge: 38 746 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Egyéb manuális metodikák
Beschreibung: Egyéb manuális metodikák reagens beszerzése. A ténylegesen beszerezni kívánt reagensekkel érintett tervezett vizsgálati mennyiségek: I. Széklet vér kimutatása Sorsz.: 1. OENO kód: 22630 Vizsgálat megnevezése: Széklet vér kimutatása Vizsg. szám db/év: 5151 Reagens és járulékos anyag szükséglet: Okkult vérzés székletből való kimutatására gyorsteszt szükséges II. Széklet vér kimutatás immunológiai módszerrel Sorsz.: 2. OENO kód: 22631 Vizsgálat megnevezése: Széklet vér kimutatás immunológiai módszerrel Vizsg. szám db/év: 2726 Reagens és járulékos anyag szükséglet: Humán eredetű vérzés kimutatására szolgáló immunológiai gyorsteszt szükséges III. VDRL reakció Sorsz.: 3. OENO kód: 26010 Vizsgálat megnevezése: VDRL reakció Vizsg. szám db/év: 292 Reagens és járulékos anyag szükséglet: Treponema elleni antitestek szérumból történő kimutatására szolgáló agglutinációs teszt (pl.: RPR) szükséges IV. TPHA vizsgálat Sorsz.: 4. OENO kód: 26051 Vizsgálat megnevezése: TPHA vizsgálat Vizsg. szám db/év: 128 Reagens és járulékos anyag szükséglet: Treponema pallidum szérumból történő kimutatására szolgáló hemagglutinációs teszt szükséges V. Mononukleozis kimutatás Sorsz.: 5. OENO kód: 26263 Vizsgálat megnevezése: Mononukleozis kimutatás Vizsg. szám db/év: 193 Reagens és járulékos anyag szükséglet: Mononucleosis infectiosa szérumból történő kimutatására megfelelő semiquantitatív teszt szükséges A beszerezni kívánt eszközök részletes műszaki specifikációját a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A fentiekben megadott éves mennyiségek a teljesítés során +25%-kal változhatnak. Ajánlatkérő a II.2.4) pontban (BT-24) meghatározott éves alapmennyiségekre teljeskörű lehívási kötelezettséget vállal a keretszerződés időtartama alatt. Ajánlatkérő ugyanakkor felhívja a figyelmet arra, hogy a többletmennyiség teljes lehívására nem vállal kötelezettséget a szerződéstervezetben foglaltaknak megfelelően. A beszerezni kívánt eszközök részletes műszaki specifikációját a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000910262026/3
Menge: 8 490 Stück