See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych, w tym środków kontrastowych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodiafiltracji, hemostatyków, substancji do sporządzania leków recepturowych i szczepionek, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zostały określone w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: D-18/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych, w tym środków kontrastowych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodiafiltracji, hemostatyków, substancji do sporządzania leków recepturowych i szczepionek, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zostały określone w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 28
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 34
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 34
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 40
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 40
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 43
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 43
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 51
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 51
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 60
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 60
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 70
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 70
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 73
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 73
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 79
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 79
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa produktów leczniczych, żywieniowych i wyrobów medycznych - część 24
Interne Kennung: D-18/N/26 - część 24