552536-2026 - Ergebnis
Estland – Sportgeräte und -ausrüstungen – Kadrioru Staadioni jõusaalivarustus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kadrioru Staadioni jõusaalivarustus
Beschreibung: Kadrioru Staadionile rajatava A- ja B-hoone sisustamine vajaliku jõusaalivarustusega, koos garantii- ja hooldusteenusega vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309203-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
5. Los
Los: LOT-0000