552547-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Bobolice, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK i MPSZOK oraz wyposażenie PSZOK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Bobolice, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK i MPSZOK oraz wyposażenie PSZOK
Beschreibung1. Wykonawca w ramach umowy zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz zbieranych w sposób selektywny ze wszystkich nieruchomości położonych na terenie gminy Bobolice, na których zamieszkują mieszkańcy. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z PSZOK oraz MPSZOK. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia PSZOK zgodnie z zapisami w dziale „Wyposażenie oraz odbiór, wywóz i zagospodarowanie odpadów ze stacjonarnego PSZOK oraz obsługa MPSZOK” 4. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia jednej akcji promującej selektywną zbiórkę odpadów na terenie gminy Bobolice w ramach imprezy wskazanej przez Zamawiającego. Przez jedną akcję promującą należy rozumieć np. pokaz sprzętu komunalnego, nagrody w ramach ogłoszonych min. 3 konkursach, dla min. 60 osób, materiały promocyjne, sadzonki drzew owocowych, gadżety ekologiczne (reklamowe), itp., a także usługa – odbiór odpadów wytworzonych podczas imprezy – na łączną wartość min. 4.000,00 zł (słownie: cztery tysiące złotych 00/100). Akcja promująca ma na celu: a) promowanie powtórnego wykorzystania surowców wtórnych, b) kształtowanie pozytywnej postawy wobec środowiska naturalnego, poprzez podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska, c) uświadomienie dzieciom i młodzieży problemu nadmiernego wytwarzania odpadów, promowanie segregowania odpadów.
Interne KennungZP.271.1.5.2026.SZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001