2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lovos skalbiniai, rankšluoščiai ir čiužiniai
Beschreibung: Pirkimas skaidomas į 4 pirkimo dalis. Ketinama įsigyti pagalvių, antklodžių, kilpinių rankšluosčių, čiužinių
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pagalvė
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Antklodė
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Rankšluostis kilpinis
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Čiužinys
Interne Kennung: 4