2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paneli do oznaczania swoistych przeciwciał IgE wraz z dzierżawą czytnika do badania ALEX do diagnostyki immunologicznej dla Pracowni Immunologii ZDL - ZP-271-9/PN2/26
Beschreibung: Dostawa paneli do oznaczania swoistych przeciwciał IgE wraz z dzierżawą czytnika do badania ALEX do diagnostyki immunologicznej dla Pracowni Immunologii ZDL. Przedmiot zamówienia musi spełnić wymagania ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. 1.Panel 30-parametrowy: X-atopic-30 (opak. 24 testy) opak. 60 2.Panel 20-parametrowy: Pediatryczny (opak. 24 testy) opak.20 3.Panel 20-parametrowy: Pokarmowy (opak. 24 testy) opak.45 4.Panel 20-parametrowy: Wziewny (opak. 24 testy) opak.160 5.Panel komponenty jadów owadów (opak. 12 testów) opak.10 6.Panel Insect/CCD (opak. 12 testów) opak.10 7.Panel mleko plus gluten (opak. 12 testów) opak. 30 8.Panel rekombinanty pyłki - IT (opak. 12 testów) opak.130 9.Panel komponenty jaja kurzego (opak. 12 testów) opak. 20 10.Panel rekombinanty orzecha ziemnego (opak. 12 testów) opak. 20 11.Panel roztocze (opak. 12 testów) opak. 130 12.Panel pleśnie (opak. 12 testów) opak. 30 13.Test do pomiaru sIgE wobec 282 komponentom alergenowym (opak. 20 testów) opak. 25 14.Bloker reakcji krzyżowych (anty-CCD) (opak.10 testów) opak. 500 15.Panel Celiakia IgA (opak.12 testów) opak. 60 16.Dzierżawa czytnika do badania ALEX mies.12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa paneli do oznaczania swoistych przeciwciał IgE wraz z dzierżawą czytnika do badania ALEX do diagnostyki immunologicznej dla Pracowni Immunologii ZDL. 1.Panel 30-parametrowy: X-atopic-30 (opak. 24 testy) opak. 60 2.Panel 20-parametrowy: Pediatryczny (opak. 24 testy) opak.20 3.Panel 20-parametrowy: Pokarmowy (opak. 24 testy) opak.45 4.Panel 20-parametrowy: Wziewny (opak. 24 testy) opak.160 5.Panel komponenty jadów owadów (opak. 12 testów) opak.10 6.Panel Insect/CCD (opak. 12 testów) opak.10 7.Panel mleko plus gluten (opak. 12 testów) opak. 30 8.Panel rekombinanty pyłki - IT (opak. 12 testów) opak.130 9.Panel komponenty jaja kurzego (opak. 12 testów) opak. 20 10.Panel rekombinanty orzecha ziemnego (opak. 12 testów) opak. 20 11.Panel roztocze (opak. 12 testów) opak. 130 12.Panel pleśnie (opak. 12 testów) opak. 30 13.Test do pomiaru sIgE wobec 282 komponentom alergenowym (opak. 20 testów) opak. 25 14.Bloker reakcji krzyżowych (anty-CCD) (opak.10 testów) opak. 500 15.Panel Celiakia IgA (opak.12 testów) opak. 60 16.Dzierżawa czytnika do badania ALEX mies.12