See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace związane ze zwalczaniem skutków zimy na terenie miasta Koszalina w okresie od 01.11.2025 r. do 30.04.2027 r. w podziale na części i zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie prac związanych ze zwalczaniem skutków zimy w okresie od 01.11.2025 r. do 30.04.2027 r. na potrzeby umowy powierzenia zawartej z ZDiT w Koszalinie na okres 10 lat, w podziale na części i zadania: 1) Część nr 1 – Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na terenie miasta Koszalina, pojazdem samochodowym wyposażonym w pług lemieszowy i solarko-piaskarkę w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 8 zadań (od 1SP do 8SP) 2) Część nr 2 – Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań (od 1PP do 12PP) 3) Część nr 3 – Usługa mechanicznego odśnieżania: chodników, przejść dla pieszych oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, ciągnikiem komunalnym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 9 zadań (od 1Ck do 9CK) 4) Część nr 4 – Usługa ręcznego odśnieżania oraz pozimowego zamiatania: chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, w okresie od 01 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2027 r. w podziale na 6 zadań (od 1OR do 6OR) 5) Część nr 5 – Usługa załadunku środków chemicznych i nie chemicznych do zwalczania skutków zimy, wykonywanie mieszanek solno – piaskowych oraz załadunek i zgarnianie śniegu, ładowarką samojezdną w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 2 zadania (od 1Ł do 2Ł)
Interne Kennung: 24/AP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: 2/PP1
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/1
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP1
Los: LOT-0018
Titel: 2/PP2
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/2
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP2
Los: LOT-0019
Titel: 2/PP3
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/3
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP3
Los: LOT-0020
Titel: 2/PP4
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/4
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP4
Los: LOT-0021
Titel: 2/PP5
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/5
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP5
Los: LOT-0022
Titel: 2/PP6
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/6
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP6
Los: LOT-0023
Titel: 2/PP7
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/7
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP7
Los: LOT-0024
Titel: 2/PP8
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/8
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP8
Los: LOT-0025
Titel: 2/PP9
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/9
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP9
Los: LOT-0026
Titel: 2/PP10
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/10
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP10
Los: LOT-0027
Titel: 2/PP11
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/11
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP11
Los: LOT-0028
Titel: 2/PP12
Beschreibung: Usługa mechanicznego odśnieżania: dróg, ulic i parkingów na ternie miasta Koszalina, ciągnikiem rolniczym wyposażonym w pług lemieszowy i piaskarkę, w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 12 zadań zadań zgodnie z załącznikiem C/12
Interne Kennung: Część nr 2 zadanie PP12
Los: LOT-0029
Titel: 4/OR1
Beschreibung: Usługa ręcznego odśnieżania oraz pozimowego zamiatania: chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, w okresie od 01 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2027 r. w podziale na 6 zadań zadań zgodnie z załącznikiem E/1
Interne Kennung: Część nr 4 zadanie OR1
Los: LOT-0030
Titel: 4/OR2
Beschreibung: Usługa ręcznego odśnieżania oraz pozimowego zamiatania: chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, w okresie od 01 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2027 r. w podziale na 6 zadań zadań zgodnie z załącznikiem E/2
Interne Kennung: Część nr 4 zadanie OR2
Los: LOT-0031
Titel: 4/OR3
Beschreibung: Usługa ręcznego odśnieżania oraz pozimowego zamiatania: chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, w okresie od 01 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2027 r. w podziale na 6 zadań zadań zgodnie z załącznikiem E/3
Interne Kennung: Część nr 4 zadanie OR3
Los: LOT-0032
Titel: 4/OR4
Beschreibung: Usługa ręcznego odśnieżania oraz pozimowego zamiatania: chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, w okresie od 01 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2027 r. w podziale na 6 zadań zadań zgodnie z załącznikiem E/4
Interne Kennung: Część nr 4 zadanie OR4
Los: LOT-0033
Titel: 4/OR5
Beschreibung: Usługa ręcznego odśnieżania oraz pozimowego zamiatania: chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, w okresie od 01 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2027 r. w podziale na 6 zadań zadań zgodnie z załącznikiem E/5
Interne Kennung: Część nr 4 zadanie OR5
Los: LOT-0034
Titel: 4/OR6
Beschreibung: Usługa ręcznego odśnieżania oraz pozimowego zamiatania: chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina, w okresie od 01 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2027 r. w podziale na 6 zadań zadań zgodnie z załącznikiem E/6
Interne Kennung: Część nr 4 zadanie OR6
Los: LOT-0035
Titel: 5/Ł1
Beschreibung: Usługa załadunku środków chemicznych i nie chemicznych do zwalczania skutków zimy, wykonywanie mieszanek solno – piaskowych oraz załadunek i zgarnianie śniegu, ładowarką samojezdną w okresie zimowym od 01 listopada 2025 roku do 31 marca 2027 roku w podziale na 2 zadania
Interne Kennung: Część nr 5 zadanie Ł1
Los: LOT-0036
Titel: 5/Ł2
Interne Kennung: Część nr 5 zadanie Ł2