2. Verfahren
Verfahren
Titel: A08.574.2025 RAW Raamovereenkomst Groenrenovaties Oegstgeest
Beschreibung: Gemeente Oegstgeest gaat de komende jaren op projectbasis op diverse locaties groen herinrichten/renoveren/vernieuwen. De gemeente wil voor de aankomende jaren één (1) leverancier contracteren die vanuit een RAW-Raamovereenkomst zorgdraagt voor de Groenrenovatie projecten van de Gemeente Oegstgeest. Op basis van historische gegevens en een prognose van de benodigde groenrenovaties in de komende jaren, wordt de opdrachtwaarde per jaar geschat binnen een bepaalde range. Deze range is vastgesteld tussen €1.000.000 en €1.750.000. De totale geraamde opdrachtwaarde voor de gehele opdracht, gebaseerd op de maximale looptijd van de Raamovereenkomst van vier (4) jaar, bedraagt tussen de €4.000.000 en €7.000.000. De aanbestedende dienst heeft de maximale opdrachtwaarde onder de Raamovereenkomst vastgesteld op €7.500.000,- excl. btw over de volledige looptijd van de Raamovereenkomst (inclusief eventuele verlengingen).
Interne Kennung: A08.574.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. En een verlengingsoptie van twee (2) keer één (1) jaar. De maximale looptijd is vier (4) jaar