552578-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Medizinische Hilfsmittel – Hartkleppen en -ringen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHartkleppen en -ringen
BeschreibungDit betreft de Europese openbare aanbesteding van Amsterdam UMC voor het sluiten van een Raamovereenkomst met meerdere Opdrachtnemers voor het leveren van Hartkleppen en -ringen. De aanbesteding is opgedeeld in percelen, te weten: Perceel 1: Biologische Aortaklep en Biologische Mitraalklep Perceel 2: Biologische aorta sutureless kleppen Perceel 3: Biologische Aortawortelprothese Perceel 4: Mechanische mitraal- en aortaklep Perceel 5: Annuloplastiekringen Zie Inschrijvingsleidraad
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
5. Los
LosLOT-0000
TitelZie Inschrijvingsleidraad Hartkleppen en -ringen
BeschreibungHartkleppen en -ringen Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Opdracht is gebaseerd op historische afnamecijfers. Afhankelijk van daadwerkelijke patiënten aanbod kan de behoefte hoger maar ook lager worden.