2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana objektu 24. základny dopravního letectva Praha – Kbely a dohledového a přijímacího centra Velitelství ochranné směny Vojenské policie Praha – Kbely technickým střežením prostřednictvím dodavatele
Beschreibung: Ochrana objektu 24. základny dopravního letectva Praha – Kbely a dohledového a přijímacího centra Velitelství ochranné směny Vojenské policie Praha – Kbely technickým střežením prostřednictvím dodavatele. Předmětem VZ je nepřetržitý servis technických prostředků (dále jen „TP“) komplexního systému zabezpečení technického střežení objektů (dále jen „TSO“) rezortu Ministerstva obrany (dále jen „MO“), které jsou v příslušnosti hospodařit MO ve smyslu § 2 odst. 1 a 6 zákona č. 219/1999 Sb. o ozbrojených silách České republiky, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 219/2000 Sb. o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů, zabezpečení ochrany utajovaných informací podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 412/2005 Sb.“), formou dodávky nepřetržité služby a pronájmu souvisejících movitých věcí. TP zajišťují ochranu vojenského materiálu, majetku a objektů areálu 24. základny dopravního letectva Praha – Kbely (dále jen „24. zDL“), včetně objektů umístěných mimo areál 24. zDL [stanoviště pozemních leteckých radionavigačních systémů (dále jen „Dálná“) a stanoviště pozemních leteckých radionavigačních systémů (dále jen „Bližná)] a dohledového poplachového a přijímacího centra (dále jen „DPPC“) Velitelství ochranné směny Vojenské policie Praha – Kbely (dále jen „VeOS VP“) v souladu s rozkazem ministra obrany č. 49/2017 „Zabezpečení ochrany vojenských objektů“ Věstníku MO (dále jen „49/2017“). Podrobnosti budou uvedeny ve smlouvě „Ochrana objektu 24. základny dopravního letectva Praha – Kbely a dohledového a přijímacího centra Velitelství ochranné směny Vojenské policie Praha – Kbely technickým střežením prostřednictvím dodavatele“ (2026 – 2036) (dále jen „SML“). Získání rámcového povolení, povolení záměru stavby a dokumentace pro provádění stavby, včetně provedení stavebních prací vedoucích k zabezpečení fyzické bezpečnosti a ochrany areálu Ministerstva obrany (zlepšení technického střežení, doplnění požadovaných technických prostředků, modernizace stávajícího zabezpečení, dovybavení kamerami stanoviště dozorčího vchodu přístupového bodu LOM, Kasárna a Maják) a dodávka a instalace k tomu nezbytného movitého majetku. Podrobnosti budou uvedeny ve smlouvě „Praha, Kbely – technické prostředky střežení – výstavba a rekonstrukce“ (dále jen „SoD“).
Interne Kennung: SpMO 39390/2025-1322
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79714100 Dienstleistungen in Verbindung mit Suchsystemen, 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79714100 Dienstleistungen in Verbindung mit Suchsystemen, 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze SML ve všech případech se jedná o část stavby - připojení TP TSO do IBŘS DPPC 24. zDL, případně do systému EPS a následný servis dodavatelem služby s výhradou zachování záručních podmínek u nově instalovaných TP TSO Zadavatel uplatňuje následující vyhrazené změny závazku u těchto plánovaných staveb: • Výstavba areálu leteckých pohonných hmot, výstavby požární stanice, výstavby věže letové kontroly a realizace připojení dalších nových či rekonstruovaných objektů a jejich TP TSO do systémů IBŘS DPPC 24. zDL; • dobudování oplocení s detexcí otřesu (vnější/vnitřní) cca 15 km; • pasivní mechanické prostředky znemožňující nebo stěžující vniknutí; • rozšíření DPPC o nové CCTV, ústředny, SKV, EZS a další TP TSO; • propojení DPPP a DPPC včetně zajištění plné konektivity předpokládaná hodnota změn závazku je stanovena na 300 000 000,00 Kč bez DPH, avšak zadavatel si vyhrazuje právo, že nemusí všechny změny v uvedené předpokládané hodnotě realizovat. Zadavatel uvádí, že předpokládaná doba poskytnutí nových služeb a stavebních prací, specifikovaných výše, bude zahájena nejdříve v roce 2027 a realizována po dobu účinnosti SML.