552616-2026 - Ergebnis
Estland – Simulatoren – Bussisimulaatori ost
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bussisimulaatori ost
Beschreibung: Hanke ese on sõidukijuhtide koolitamiseks bussisimulaatori terviklahenduse tarnimine, sealhulgas vähemalt: õppuri töökoht, instruktori töökoht, simulatsioonitarkvara, vajalik riistvara ja tarvikud, transport, paigaldus, seadistamine ja kasutuselevõtt ning tehniline tugi, hooldus ja garantiiteenused vastavalt hankedokumentides sätestatule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308461-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48931000 Schulungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000