2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie OK-centrum LUMC
Beschreibung: De opdracht omvat de renovatie van de operatieafdeling van het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het gehele werk is in twee percelen verdeeld: 1. Bouwkundige werken. 2. Technische installaties. Inschrijving op deze aanbesteding en opdrachtverstrekking vindt plaats op basis van een namens het LUMC opgesteld Technisch Ontwerp (Stabu-bestek). De opdracht bestrijkt een oppervlakte van circa 2000 m2 en omvat op hoofdlijnen: + Het realiseren van 9 operatiekamers klasse 1, inclusief de annex gelegen ondersteunende en technische ruimten en kantoren. + Het bouwrijp maken van de bestaande afdelingen inclusief de bovengelegen technische ruimte. + Het opwaarderen van de buitengevel. + Het herstructureren en uitbreiden van de techniekruimte op de 5e verdieping. De renovatie zal gefaseerd plaatsvinden over een periode van ruim 5 jaar. Voor meer informatie wordt verwezen naar de selectieleidraad. De opdracht bestrijkt in het bestaande ziekenhuis een oppervlakte van circa 2000 m2. De renovatie zal gefaseerd plaatsvinden over een periode van ruim 5 jaar.
Interne Kennung: P025.1132
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundige werken
Beschreibung: Perceel 1 betreft de bouwkundige werkzaamheden en de coördinatie van het werk van de nevenaannemers. De vaste inventaris maakt onderdeel uit van de leveringsomvang. Hieronder worden onder andere verstaan keukenblokken, koffiemeubels en werkbladen. Het uitwerken van de bouwkundige werktekeningen en details tot een uitvoeringsgereed ontwerp maakt deel uit van de opdracht van perceel 1. Het werk bestrijkt een oppervlakte van circa 2000 m2 en omvat de gefaseerde realisatie van 9 operatiekamers klasse 1 en een aantal ondersteunende ruimten en werken.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
Los: LOT-0002
Titel: Technische installaties
Beschreibung: Perceel 2 betreft de werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties en de technische automatisering. De renovatie van deze afdeling vergt een nauwe afstemming tussen de disciplines werktuigbouwkunde, elektrotechniek en technische automatisering. De medische pendels behoren tot de werkzaamheden van perceel 2. De uitwerking van de pendels heeft vooraf plaatsgevonden door het LUMC en de beoogde pendelleverancier. Het uitwerken van de technische installaties tot een uitvoeringsgereed ontwerp maakt deel uit van de opdracht van perceel 2. Het werk bestrijkt een oppervlakte van circa 2000 m2 en omvat de gefaseerde realisatie van 9 operatiekamers klasse 1 en een aantal ondersteunende ruimten en werken.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten