552650-2026 - Ergebnis
Slowenien – Personensonderbeförderung (Straße) – Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica 2026/2027
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje prevozov učencev iz občine Ivančna Gorica v Osnovno šolo Zagradec, Osnovno šolo Ferda Vesela Šentvid pri Stični in Osnovno šolo Stična v šolskem letu 2026/2027. Naročilo je razdeljeno na 12 sklopov oziroma relacij.
Interne Kennung: JN-72013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AMBRUS - KRKA - VELIKE LESE – ZAGRADEC
Beschreibung: SKLOP 1: AMBRUS - KRKA - VELIKE LESE – ZAGRADEC
Interne Kennung: 525229
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Los: LOT-0002
Titel: KORINJ - TREBNJA GORICA - GABROVČEC – PODBUKOVJE
Beschreibung: SKLOP 2: KORINJ - TREBNJA GORICA - GABROVČEC – PODBUKOVJE
Interne Kennung: 525230
Los: LOT-0003
Titel: KITNI VRH - GLOBOKO - VALIČNA VAS – KUŽELJEVEC
Beschreibung: SKLOP 3: KITNI VRH - GLOBOKO - VALIČNA VAS – KUŽELJEVEC
Interne Kennung: 525231
Los: LOT-0004
Titel: HRASTOV DOL – PODBORŠT
Beschreibung: SKLOP 4: HRASTOV DOL – PODBORŠT
Interne Kennung: 525232
Los: LOT-0005
Titel: TEMENICA
Beschreibung: SKLOP 5: TEMENICA
Interne Kennung: 525233
Los: LOT-0006
Titel: ARTIŽA VAS - VELIKI/MALI KAL
Beschreibung: SKLOP 6: ARTIŽA VAS - VELIKI/MALI KAL
Interne Kennung: 525234
Los: LOT-0007
Titel: PODSMREKA - LESKOVEC - GORNJE BREZOVO
Beschreibung: SKLOP 7: PODSMREKA - LESKOVEC - GORNJE BREZOVO
Interne Kennung: 525235
Los: LOT-0008
Titel: POLŽEVO - KRIŠKA VAS- SPODNJE BREZOVO - KOSCA - DEDNI DOL
Beschreibung: SKLOP 8: POLŽEVO - KRIŠKA VAS- SPODNJE BREZOVO - KOSCA - DEDNI DOL
Interne Kennung: 525236
Los: LOT-0009
Titel: BOJANJI VRH - SUŠICA - ŠKRJANČE - MRZLO POLJE
Beschreibung: SKLOP 9: BOJANJI VRH - SUŠICA - ŠKRJANČE - MRZLO POLJE
Interne Kennung: 525237
Los: LOT-0010
Titel: VRHE - MEVCE – OSLICA
Beschreibung: SKLOP 10: VRHE - MEVCE – OSLICA
Interne Kennung: 525238
Los: LOT-0011
Titel: MEKINJE - METNAJ - DOBRAVA – STIČNA
Beschreibung: SKLOP 11: MEKINJE - METNAJ - DOBRAVA – STIČNA
Interne Kennung: 525239
Los: LOT-0012
Titel: STIČNA - MALA DOBRAVA - MALO HUDO/STRANSKA VAS
Beschreibung: SKLOP 12: STIČNA - MALA DOBRAVA - MALO HUDO/STRANSKA VAS
Interne Kennung: 525240