2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektroninio bilieto sistema Utenos mieste NUTRAUKTAS
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti elektroninio bilieto sistemą (1 vnt.), kuri apima: 14 vnt. techninės įrangos autobusuose, iš kurių 1vnt. bus skirtas mokymuisi ir 1 vnt. pakaitinis komplektas techninės įrangos gedimų atvejams; programinė įranga, reikalinga techninės įrangos veikimui ir skaitmenizuotam viešojo transporto paslaugos teikimui užtikrinti; techninės įrangos montavimą autobusuose ir sistemos įdiegimą; 3 metų trukmės sistemos priežiūros ir aptarnavimo paslaugas, kurios apima tik programinės įrangos garantinę priežiūrą; testavimo ir mokymo procedūras prieš sistemos paleidimą į eksploataciją
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0