552658-2026 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Wejście kapitałowe” w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Wejście kapitałowe” w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wdrożenia Funduszu Szczegółowego, ustanowionego w ramach Instrumentu Finansowego „Wejście Kapitałowe”, do którego Zamawiający i Wykonawca oraz ewentualnie inne podmioty (Inwestorzy) wniosą wkład finansowy. Wykonawca wniesienie wkład własny na poziomie min. 1% deklarowanej kapitalizacji (50 000 000,00 zł) tj. 500 000,00 zł.
Vorherige Bekanntmachung410444-2026
VerfahrensartWettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001