2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premiks mineralno-witaminowy dla loch karmiących LK 1%
Beschreibung: Premiks mineralno-witaminowy dla loch karmiących LK 1% w ilości 1000 kg w workach max. do 30 kg (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz – miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Wymagane parametry premiksu: - do stosowania w ilości 10 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości 6 miesięcy od daty dostawy, - zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 000 000 D3 j.m. 160 000 E mg 8 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Kwas nikotynowy mg 2 500 Kwas pantotenowy mg 1 500 Biotyna mg 30 Kwas foliowy mg 200 Chlorek choliny mg 40 000 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 199/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Premiks dla loch karmiących LK 1%
Beschreibung: Premiks mineralno-witaminowy dla loch karmiących LK 1% w ilości 1000 kg w workach max. do 30 kg (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz – miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Wymagane parametry premiksu: - do stosowania w ilości 10 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości 6 miesięcy od daty dostawy, - zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 000 000 D3 j.m. 160 000 E mg 8 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Kwas nikotynowy mg 2 500 Kwas pantotenowy mg 1 500 Biotyna mg 30 Kwas foliowy mg 200 Chlorek choliny mg 40 000 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku ro