552676-2026 - Planung
Lettland – Bauarbeiten – Siltumakumulācijas tvertnes uzstādīšana katlu mājā Rīgā, Meirānu ielā 10
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen - Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siltumakumulācijas tvertnes uzstādīšana katlu mājā Rīgā, Meirānu ielā 10
Beschreibung: Atklāta konkursa rezultātā paredzēts noslēgt iepirkuma līgumu par būvprojektēšanas un autoruzraudzības, iekārtu (siltumakumulācijas tvertnes) piegādes, būvmontāžas un būvdarbiem Objekta teritorijā un iekārtu apkopes līgumu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen