See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/80/26 Zakup elektronicznego dostępu do pełnych tekstów artykułów należących do kolekcji wydawcy Elsevier–12 nowych czasopism z Freedom Collection i nieograniczony dostęp do narzędzia LeapSpace
Beschreibung: AD/ZP/80/26 - Zakup usługi elektronicznego dostępu do pełnych tekstów artykułów pochodzących z czasopism należących do kolekcji czasopism wydawcy Elsevier, tj. 12 kolekcji, stanowiących dopełnienie dostępu Politechniki Poznańskiej do Freedom Collection oraz nieograniczony dostęp do narzędzia LeapSpace dla wszystkich użytkowników afiliowanych Politechniki Poznańskiej.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0001