2. Verfahren
Verfahren
Titel: JAVNI RAZPIS ZA PODELITEV KONCESIJE ZA IZVAJANJE JAVNE SLUŽBE DOLGOTRAJNE OSKRBE NA DOMU V OBČINI RIBNICA NA POHORJU
Beschreibung: JAVNI RAZPIS ZA PODELITEV KONCESIJE ZA IZVAJANJE JAVNE SLUŽBE DOLGOTRAJNE OSKRBE NA DOMU V OBČINI RIBNICA NA POHORJU
Zentrale Elemente des Verfahrens: PODELITEV KONCESIJE ZA IZVAJANJE JAVNE SLUŽBE DOLGOTRAJNE OSKRBE NA DOMU V OBČINI RIBNICA NA POHORJU
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 525071