552736-2026 - Auftragsänderung
Slowakei – Elektrizität – Dodávka elektrickej energie 01/2026-12/2027
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrickej energie 01/2026-12/2027
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávanie elektrickej energie do odberných miest verejného obstarávateľa, vrátane prepravy, distribúcie a služieb spojených s dodávkou elektriny, prevzatia zodpovednosti za odchýlku, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov Slovenskej republiky, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete do odberných miest verejného obstarávateľa. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B - Opis predmetu zákazky a časti E – Obchodné podmienky v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 2571/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste