552756-2026 - Ergebnis
Kroatien – Diverse Ausrüstungen – Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
Beschreibung: Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
Interne Kennung: 05-39/22-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oprema za prijevoz pacijenta
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava opreme za prijevoz pacijenta za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193120 Rollstühle, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
Los: LOT-0002
Titel: Medicinska kolica i stalci
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava medicinskih kolica i stalaka za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Oprema specifična za rehabilitacijske odjele
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava opreme specifične za rehabilitacijske odjele u prostoru stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37421000 Turnmatten, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Los: LOT-0004
Titel: Nemedicinska kolica i stalci
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava nemedicinskih kolica i stalaka za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613000 Großcontainer, 34911000 Gespann- oder Handkarren sowie andere Fahrzeuge ohne mechanischen Antrieb, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Los: LOT-0005
Titel: Oprema za čišćenje
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava opreme za čišćenje prostora stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung
Los: LOT-0006
Titel: Paravani
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava paravana za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 44112300 Trennwerk, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: Vješalice
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava vješalica za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39136000 Kleiderbügel und -haken
Los: LOT-0008
Titel: Koševi i kante za otpad
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava koševa i kanta za otpad za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0009
Titel: Uređaji za čišćenje
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava uređaja za čišćenje prostora stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen
Los: LOT-0010
Titel: Uređaji za izlijevanje, pražnjenje, ispiranje i dezinfekciju te oprema
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava uređaja za izlijevanje, pražnjenje, ispiranje i dezinfekciju te opremu za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0011
Titel: Sigurnosni ormar
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava sigurnosnog ormara za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421722 Sicherheitskästen
Los: LOT-0012
Titel: Oprema razna
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava razne opreme za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38622000 Spiegel, 44423200 Leitern, 44410000 Artikel für Bad und Küche
Los: LOT-0013
Titel: Oprema za rehabilitacijski odjel
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava opreme za rehabilitacijski odjel za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Interne Kennung: 05-39/22-2026-13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte