552796-2026 - Ergebnis
Polen – Vernetzungssoftwarepaket – Dostawa systemu Next Generation Firewall (NGFW)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu Next Generation Firewall (NGFW)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu zabezpieczeń ruchu sieciowego w postaci systemu Next Generation Firewall (NGFW): 1. Wdrożenie polegające na konfiguracji dostarczonego Systemu, zgodnie z wymaganiami opisanymi w OPZ; 2. Wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej, zgodnie z wymaganiami opisanymi w OPZ; 3. Udzielenie gwarancji i rękojmi na dostarczony System na okres co najmniej 36 miesięcy liczony od dnia podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia bez zastrzeżeń.
Vorherige Bekanntmachung274341-2026
Interne KennungDP.DP 4.2421.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) lit. a)-b), pkt 2) i 7) lit. a)-d) rozporządzenia MRiPT z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy. 7. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 6 powyżej. 8. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 6 powyżej. 9. Wykonawca winien złożyć, wraz z ofertą, przedmiotowe środki dowodowe w postaci: a) raportu • Gartnera, lub • równoważnego raportowi Gartnera, potwierdzający, że rozwiązanie obejmujące urządzenia i oprogramowanie oferowane przez Wykonawcę, o których mowa Formularzu Oferta (Formularz 2.1.), jest uznanym na świecie rozwiązaniem producenta wymienionego w pkt 8. 2). Formularza Oferta (Formularz 2.1.). Do przedmiotowych środków dowodowych stosuje się postanowienia art. 107 ust. 2 i 4 ustawy Pzp. „UWAGA: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunek złożenia (posiadania) przedmiotowych środków dowodowych zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców złoży (posiada) przedmiotowe środki dowodowe wymienione powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 11. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001