552810-2026 - Ergebnis
Slowenien – Computeranlagen und Zubehör – Nakup tehnološke računalniške opreme (po sklopih)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup tehnološke računalniške opreme (po sklopih)
Beschreibung: Nakup tehnološke računalniške opreme (po sklopih)
Interne Kennung: JN-B1110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: sklop A: rabljeni strežniki AVD
Beschreibung: sklop A: rabljeni strežniki AVD
Interne Kennung: 521913
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: sklop B: rabljene delovne postaje in strežniki
Beschreibung: sklop B: rabljene delovne postaje in strežniki
Interne Kennung: 521914
Los: LOT-0003
Titel: sklop C: RAID diskovno polje
Beschreibung: sklop C: RAID diskovno polje
Interne Kennung: 521915
Los: LOT-0004
Titel: sklop Č: delovne postaje
Beschreibung: sklop Č: delovne postaje
Interne Kennung: 521916
Los: LOT-0005
Titel: sklop D: prenosniki INTEL
Beschreibung: sklop D: prenosniki INTEL
Interne Kennung: 521917
Los: LOT-0006
Titel: sklop E: prenosniki MAC
Beschreibung: sklop E: prenosniki MAC
Interne Kennung: 521918
Los: LOT-0007
Titel: sklop F: prenosniki MICROSOFT
Beschreibung: sklop F: prenosniki MICROSOFT
Interne Kennung: 521919
Los: LOT-0008
Titel: sklop G: LAN stikalo
Beschreibung: sklop G: LAN stikalo
Interne Kennung: 521920
Los: LOT-0009
Titel: sklop H: grafična delovna postaja
Beschreibung: sklop H: grafična delovna postaja
Interne Kennung: 521921
Los: LOT-0010
Titel: sklop I: video kartica AJA
Beschreibung: sklop I: video kartica AJA
Interne Kennung: 521922