552816-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Rumänien – Berufsausbildung – Serviciu de organizare și derulare instruire în domeniul OSINT (nivel începător)” în cadrul proiectului „Îmbunătățirea capacității MAI de a răspunde la provocările actuale de securitate – ADAPTINT” – cod proiect IS31A_06
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serviciu de organizare și derulare instruire în domeniul OSINT (nivel începător)” în cadrul proiectului „Îmbunătățirea capacității MAI de a răspunde la provocările actuale de securitate – ADAPTINT” – cod proiect IS31A_06
Beschreibung: Se vor organiza 10 sesiuni de organizare și derulare instruire, pe durata a 5 zile lucrătoare fiecare, în decursul unor perioade stabilite de comun acord în intervalul 06.07.2026 – 20.11.2026, care vor fi desfășurate în județele Brașov sau Sibiu. În cadrul celor nouă sesiuni vor participa 19 de persoane/sesiune, iar în cadrul celei ultimei sesiuni vor participa 20 de persoane.
Vorherige Bekanntmachung: 433844-2026
Interne Kennung: 36755310
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serviciul de organizare și derulare instruire în domeniul OSINT
Menge: 1 Stück