Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd is twee (2) Jaar, waarna de Overeenkomst twee (2) maal voor de duur van twee (2) Jaar verlengd kan worden.
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 2
Weitere Informationen zur Verlängerung: De initiële looptijd is twee (2) Jaar, waarna de Overeenkomst twee (2) maal voor de duur van twee (2) Jaar verlengd kan worden.