See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā
Interne Kennung: ANPCP 2026/43
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zivis un zivju izstrādājumi