See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Vorherige Bekanntmachung: 36465-2026
Interne Kennung: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0054
Titel: 54 POSACONAZOLUM
Beschreibung: załącznik nr 1 do SWZ – Arkusz asortymentowo-cenowy zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany wg nazw międzynarodowych substancji czynnych, ilości, postaci, wymiarów lub innych wymagań.
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: 55 PREDNISONUM
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: 56 PREDNISONUM
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: 57 PREDNISONUM
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: 58 PREGABALINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: 59 PREGABALINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: 60 PREPARAT NA SKÓRĘ - EMOLIENT 3 W 1 DO SKÓRY, WYKAZUJE WŁAŚCIWOŚCI ZMIĘKCZAJĄCE, MYJĄCE, MOŻLIWY DO STOSOWANIA JAKO DODATEK DO KĄPIELI; WOLNY OD SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH, BARWNIKÓW, SLS
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: 61 PREPARAT NA SKÓRĘ - EMOLIENT 3 W 1 DO SKÓRY, WYKAZUJE WŁAŚCIWOŚCI ZMIĘKCZAJĄCE, MYJĄCE, MOŻLIWY DO STOSOWANIA JAKO DODATEK DO KĄPIELI; WOLNY OD SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH, BARWNIKÓW, SLS
Interne Kennung: Zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: 62 PREPARAT NAWILŻAJĄCY ŚLUZÓWKĘ JAMY USTNEJ, DO ŁAGODZENIA SUCHOŚCI JAMY USTNEJ SPODOWANEJ NIEWYSTARCZAJĄCĄ PRODUKCJĄ ŚLINY ; NIE ZAWIERAJĄCY CUKRU SPOŻYWCZEGO ANI ALKOHOLU ETYLOWEGO
Interne Kennung: Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: 63 PROBENECIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: 64 PROMAZINI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: 65 PROMAZINI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: 66 PROMETHAZINI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 66
Los: LOT-0067
Titel: 67 PROMETHAZINI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 67
Los: LOT-0068
Titel: 68 PROMETHAZINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: 69 PROPAFENONI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: 70 PROPOFOLUM
Interne Kennung: Zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: 71 PROPOFOLUM
Interne Kennung: Zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: 72 PROPOFOLUM
Interne Kennung: Zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: 73 PROPOFOLUM
Interne Kennung: Zadanie nr 73