552880-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Leitungen – Contrat de furnizare - "Materiale metalice si accesorii prelucrare" in cadrul proiectului “SIDCAL - SISTEM INTEGRAT DIGITAL DE TESTARE SI CALIBRARE PENTRU CONTOARE MASTER DE LICHIDE ALTELE DECAT APA” Cod SMIS 336894
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contrat de furnizare - "Materiale metalice si accesorii prelucrare" in cadrul proiectului “SIDCAL - SISTEM INTEGRAT DIGITAL DE TESTARE SI CALIBRARE PENTRU CONTOARE MASTER DE LICHIDE ALTELE DECAT APA” Cod SMIS 336894
Beschreibung: Achizitia de Materiale metalice si accesorii prelucrare in cadrul proiectului cu titlul: “SIDCAL - SISTEM INTEGRAT DIGITAL DE TESTARE SI CALIBRARE PENTRU CONTOARE MASTER DE LICHIDE ALTELE DECAT APA” Cod SMIS 336894, finanțat prin Fondul European de Dezvoltare Regională prin Programul Creștere Inteligentă, Digitalizare și Instrumente Financiare 2021 – 2027 (PoCIDIF). Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări adresate de către operatorii economici, în a 11- zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 27808793_2025_PAAPD1584347
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163100 Leitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitia de Materiale metalice si accesorii prelucrare in cadrul proiectului cu titlul: “SIDCAL - SISTEM INTEGRAT DIGITAL DE TESTARE SI CALIBRARE PENTRU CONTOARE MASTER DE LICHIDE ALTELE DECAT APA” Cod SMIS 336894, finanțat prin Fondul European de Dezvoltare Regională prin Programul Creștere Inteligentă, Digitalizare și Instrumente Financiare 2021 – 2027 (PoCIDIF).
Interne Kennung: 1