See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie, dostarczenie, zainstalowanie, uruchomienie i skonfigurowanie wystawy stałej w „Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki” w Katowicach.
Beschreibung: I. Wykonanie, dostarczenie, zainstalowanie, uruchomienie i skonfigurowanie wystawy stałej w „Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki” w Katowicach. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów warsztatowych (w tym rysunków technicznych, warsztatowych i wykonawczych, umożliwiających wykonanie kompletnych stanowisk) wykonanie, dostarczenie, zainstalowanie oraz uruchomienie i skonfigurowanie na rzecz Zamawiającego wystawy stałej w „Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki” w Katowicach. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji pełnego zakresu prac, zgodnie z Projektem koncepcyjnym wystawy, stanowiącym ostateczną dokumentację wystawy (stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ), w tym wytycznymi dotyczącymi aranżacji przestrzeni, instalacji oraz uruchomienia wystawy. II. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: Specyfikacja przedmiotu zamówienia (załącznik nr 10 do SWZ), Projekt koncepcyjny wystawy Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki, stanowiący ostateczną dokumentację wystawy (załączniki nr 11 do SWZ), Projekt architektoniczno-budowlany rozbudowy Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki (załącznik nr 13 do SWZ), Projektowane postanowienia umowne (załącznik nr 8 do SWZ). III. Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił minimum 60 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości. IV. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał aktualne polisy ubezpieczeniowe: od odpowiedzialności cywilnej (OC) w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, ryzyk montażu oraz mienia, zgodnie z wymogami (Warunki Ubezpieczenia) określonymi w zał. Nr 3 do Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 8 do SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 107330-2026
Interne Kennung: KISA/DZP/PN/47/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 32342410 Akustische Ausrüstung, 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware, 39154100 Messestände, 31527260 Beleuchtungssysteme, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32353000 Tonaufzeichnungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: I. Wykonanie, dostarczenie, zainstalowanie, uruchomienie i skonfigurowanie wystawy stałej w „Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki” w Katowicach. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów warsztatowych (w tym rysunków technicznych, warsztatowych i wykonawczych, umożliwiających wykonanie kompletnych stanowisk) wykonanie, dostarczenie, zainstalowanie oraz uruchomienie i skonfigurowanie na rzecz Zamawiającego wystawy stałej w „Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki” w Katowicach. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji pełnego zakresu prac, zgodnie z Projektem koncepcyjnym wystawy, stanowiącym ostateczną dokumentację wystawy (stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ), w tym wytycznymi dotyczącymi aranżacji przestrzeni, instalacji oraz uruchomienia wystawy. II. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: Specyfikacja przedmiotu zamówienia (załącznik nr 10 do SWZ), Projekt koncepcyjny wystawy Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki, stanowiący ostateczną dokumentację wystawy (załączniki nr 11 do SWZ), Projekt architektoniczno-budowlany rozbudowy Centrum Himalaizmu im. Jerzego Kukuczki (załącznik nr 13 do SWZ), Projektowane postanowienia umowne (załącznik nr 8 do SWZ). III. Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił minimum 60 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości. IV. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał aktualne polisy ubezpieczeniowe: od odpowiedzialności cywilnej (OC) w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, ryzyk montażu oraz mienia, zgodnie z wymogami (Warunki Ubezpieczenia) określonymi w zał. Nr 3 do Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32353000 Tonaufzeichnungen, 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware, 39154100 Messestände, 31527260 Beleuchtungssysteme, 32321300 Audiovisueller Bedarf