2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-384/2026 ZEC Giżycko- kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do JW. w m. Węgorzewo, Giżycko, Hajnówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do JW w m. Węgorzewo, Giżycko, Hajnówka. Zamawiający podzielił zamówienie na trzy części.
Interne Kennung: SVA/4620-384/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR I: Węgorzewo Bema 16
Interne Kennung: SVA/4620-384/2026 część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.1 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.1 do SWZ. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompl. wojskowym.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR II: Giżycko Moniuszki 7
Interne Kennung: SVA/4620-384/2026 część II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.2 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.2 do SWZ. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompl. wojskowym.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR III: Hajnówka Nieznany Bór 4
Interne Kennung: SVA/4620-384/2026 część III
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.3 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.3 do SWZ. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompl. wojskowym.