2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatické hydrologické prístroje
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka automatických prístrojov na kontinuálne monitorovanie kvantitatívnych ukazovateľov podzemných a povrchových vôd, spolu so zrážkomermi a kamerami na hodnotenie aktuálnej hydrologickej situácie. Jedná sa o prístroje s on-line meraním povrchových vôd v 15 min kroku a on-line meranie podzemných vôd s možnosťou nastavenia merania frekvencie prenosu dát. Súčasťou dodávky sú aj vyčítacie zariadenia a softvér kompatibilný s existujúcou technologickou linkou. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je v Kapitole (B) Opis a ocenenie predmetu zákazky .
Interne Kennung: 706-2468/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38290000 Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48614000 Datenerfassungssystem, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001