2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej nowej siedziby Olsztyńskiego Teatru Lalek przy ul. Tadeusza Mazowieckiego w Olsztynie.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej nowej siedziby Olsztyńskiego Teatru Lalek w Olsztynie przy ul. Tadeusza Mazowieckiego (działka nr 112/7, obręb: Olsztyn nr 0109) wraz z zagospodarowaniem części działki nr 112/10, obręb jw. oraz części działki stanowiącej pas drogowy ul. T. Mazowieckiego.
Vorherige Bekanntmachung: 215902-2026
Interne Kennung: ZP.271.1.7.2026.c
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotowy konkurs architektoniczny przeprowadzony został w procedurze konkursu ograniczonego jako jednoetapowy konkurs realizacyjny.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71230000 Organisation von einem Architektenwettbewerb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej nowej siedziby Olsztyńskiego Teatru Lalek w Olsztynie przy ul. Tadeusza Mazowieckiego (działka nr 112/7, obręb: Olsztyn nr 0109, wraz z zagospodarowaniem części działki nr 112/10, obręb jw.) oraz części działki stanowiącej pas drogowy ul. T. Mazowieckiego.