552924-2025 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Rozwój, modyfikacja oraz rozbudowa informatycznego Systemu Obsługi Toku Studiów (SOTS), wraz z zapewnieniem usługi gwarancyjnej oraz integracją z wybranymi systemami Zamawiającego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój, modyfikacja oraz rozbudowa informatycznego Systemu Obsługi Toku Studiów (SOTS), wraz z zapewnieniem usługi gwarancyjnej oraz integracją z wybranymi systemami Zamawiającego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozwój, modyfikacja oraz rozbudowa informatycznego Systemu Obsługi Toku Studiów (SOTS), wraz z zapewnieniem usługi gwarancyjnej oraz integracją z wybranymi systemami Zamawiającego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungPN-61/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia objętego prawem opcji, szczegółowo opisanego w załączniku nr 3 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz załączniku nr 1 do SWZ (projekt umowy) polegającego na udzieleniu zamówienia na dodatkową liczbę do 1000 godzin programistycznych, przeznaczonych na rozwój systemu.