552973-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – UK 1. LF – Končetiny s klouby pro figuríny Resusci Anne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK 1. LF – Končetiny s klouby pro figuríny Resusci Anne
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 8 sad horních i dolních končetin s klouby, které jsou kompatibilní se simulátory Resusci Anne (tyto simulátory jsou v majetku zadavatele) pro Ústav teorie a praxe ošetřovatelství 1.LF UK.
Interne KennungDBID 10537
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 8 sad horních i dolních končetin s klouby, které jsou kompatibilní se simulátory Resusci Anne, výrobce Laerdal Medical (tyto simulátory jsou v majetku zadavatele), pro Ústav teorie a praxe ošetřovatelství 1.LF UK.