See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratórne prístroje a zariadenia, laboratórne stoly s príslušenstvom
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie laboratórnych prístrojov, zariadení a laboratórneho nábytku s príslušenstvom, v zložení: - laboratórne zariadenia a spektrometre, - analytické komplexné prístroje, - doplnenie existujúcej infraštruktúry I (kompletné PC k mikroskopu Olympus), - pomocné terénne zariadenia, - digestory a laboratórne stoly s príslušenstvom, - laboratórne chladničky a mrazničky. Podrobné vymedzenie predmetu jednotlivých častí zákazky je uvedené v prílohách číslo 1-1 až 1-6 súťažných podkladov (technická špecifikácia a požiadavky na dodanie predmetu jednotlivých častí zákazky) a v prílohách číslo 2-1 až 2-6 súťažných podkladov (návrh zmluvy pre jednotlivé časti zákazky).
Interne Kennung: SVP 17138/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SVP 17138/2025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39181000 Labortische
Los: LOT-0002
Interne Kennung: SVP 17138/2025/2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Časť 3 zákazky: Doplnenie existujúcej infraštruktúry I (Kompletné PC k mikroskopu Olympus) Dodanie kompletného PC a softvérového vybavenia na obrazovú analýzu k mikroskopu Olympus pre výkony mikroskopických analýz vôd. Podrobné vymedzenie predmetu časti 3 zákazky je uvedené v prílohe číslo 1-3 súťažných podkladov – technická špecifikácia a požiadavky na dodanie predmetu tejto časti zákazky (Opis 3) a v prílohe číslo 2-3 súťažných podkladov - návrh zmluvy pre túto časť zákazky (Zmluva 3).
Interne Kennung: SVP 17138/2025/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Beschreibung: Časť 4 zákazky: Pomocné terénne zariadenia Dodanie pomocných terénnych zariadení pre prevádzkové činnosti odboru vodohospodárskych laboratórií. Podrobné vymedzenie predmetu časti 4 zákazky je uvedené v prílohe číslo 1-4 súťažných podkladov – technická špecifikácia a požiadavky na dodanie predmetu tejto časti zákazky (Opis 4) a v prílohe číslo 2-4 súťažných podkladov - návrh zmluvy pre túto časť zákazky (Zmluva 4).
Interne Kennung: SVP 17138/2025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
Los: LOT-0005
Beschreibung: Časť 5 zákazky: Digestory a laboratórne stoly s príslušenstvom Dodanie digestorov a laboratórnych stolov s príslušenstvom pre činnosti prevádzky odboru vodohospodárskych laboratórií. Podrobné vymedzenie predmetu časti 2 zákazky je uvedené v prílohe číslo 1-5 súťažných podkladov – technická špecifikácia a požiadavky na dodanie predmetu tejto časti zákazky (Opis 5) a v prílohe číslo 2-5 súťažných podkladov - návrh zmluvy pre túto časť zákazky (Zmluva 5).
Interne Kennung: SVP 17138/2025/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
Los: LOT-0006
Beschreibung: Časť 6 zákazky: Laboratórne chladničky a mrazničky Opis: Dodanie laboratórnych mrazničiek a chladničiek pre prevádzkové činnosti odboru vodohospodárskych laboratórií. Podrobné vymedzenie predmetu časti 6 zákazky je uvedené v prílohe číslo 1-6 súťažných podkladov – technická špecifikácia a požiadavky na dodanie predmetu tejto časti zákazky (Opis 6) a v prílohe číslo 2-6 súťažných podkladov - návrh zmluvy pre túto časť zákazky (Zmluva 6).
Interne Kennung: SVP 17138/2025/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen