553028-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Revitalizace Liberec - Česká Lípa (mimo) - Dodatek č. 6 část 2
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace Liberec - Česká Lípa (mimo) - Dodatek č. 6 část 2
BeschreibungPředmětem plnění je zhotovení Projektové dokumentace pro stavební povolení a to včetně zpracování Projektové dokumentace pro provádění stavby, která bude podkladem pro výběrové řízení na zhotovení stavby, včetně notifikace autorizovanou osobou, zajištění výkonu autorského dozoru při zhotovení stavby a činností koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a manuálu údržby.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelRevitalizace Liberec – Česká Lípa (mimo)
Interne Kennung21960/2020-SŽ-SSZ-OVZ