See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 175 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Netolice / 2024 / 3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 175 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Netolice / 2024 / 3
Interne Kennung: 099/2019/142/3597
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 89 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 6
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 89 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 6
Interne Kennung: 099/2019/142/3598
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 7
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 7
Interne Kennung: 099/2019/142/3599
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 299 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 24
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 299 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 24
Interne Kennung: 099/2019/142/3602
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 300 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 25
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 300 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2024 / 25
Interne Kennung: 099/2019/142/3603
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 25 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 25 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Interne Kennung: 099/2019/142/3604
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 31 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza I
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 31 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza I
Interne Kennung: 099/2019/142/3605
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza II
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 32 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza II
Interne Kennung: 099/2019/142/3606
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 7 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 7 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Interne Kennung: 099/2019/142/3607
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 30 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Broumov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 30 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, Polesí Broumov
Interne Kennung: 099/2019/142/3608