See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering steenmarterbeheer
Beschreibung: De opdracht betreft de uitvoering en coördinatie van het steenmarterbeheer in aangewezen weidevogelgebieden in de provincie Fryslân. De werkzaamheden bestaan uit het organiseren en uitvoeren van het beheer overeenkomstig de geldende vergunning en ontheffingen, waaronder de inzet en begeleiding van uitvoerders, de coördinatie met de Faunabeheereenheid Fryslân, agrarische collectieven en andere betrokken partijen, alsmede de registratie en rapportage van de uitgevoerde werkzaamheden. Het steenmarterbeheer draagt bij aan de provinciale doelstellingen voor de bescherming van weidevogels, zoals opgenomen in de Nota Weidevogels 2021–2030. Op basis van de uitgaven in voorgaande jaren ramen wij de omvang van de opdracht op maximaal € 103.000,00 per jaar. De beoogde looptijd van de overeenkomst bedraagt één jaar, met een optie tot verlenging van driemaal met één jaar.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000