553057-2025 - Ergebnis
Tschechien – Organisation von Kulturveranstaltungen – Technické zajištění Znojemského historického vinobraní 2025 - opakované
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnické zajištění Znojemského historického vinobraní 2025 - opakované
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na zajištění technického zajištění kulturní akce Znojemské historické vinobraní v roce 2025 rozsahu a podle SMLOUVY a SPECIFIKACE. Technické zajištění kulturní akce se rozumí zejména provedení a zajištění těchto činností: - technické zajištění, - bezpečnostní služby, - zajištění cateringu, - prodej vstupenek v době konání Znojemského historického vinobraní. Více v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu je zadavatelem stanoveno jako jednokolové zadávací řízení tzn. že zadavatel neuplatní § 129a odstavec (4) Zákona a nebude již s účastníky zadávacího řízení (dále jen „účastník“ nebo „účastníci“) jednat. Dodavatelé podávají písemnou nabídku, v níž současně prokazují splnění podmínky účasti.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1