2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych powiatu bydgoskiego w gminach Białe Błota, Koronowo i Solec Kujawski w sezonach 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych powiatu bydgoskiego w gminach Białe Błota, Koronowo i Solec Kujawski w sezonach 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029. 1) Zakres zamówienia obejmuje usługi zwalczania śliskości zimowej w tym gołoledzi i usuwania śniegu z dróg powiatowych. 2) Przez zimowe utrzymanie drogi rozumie się wykonywanie usług w zakresie odśnieżania, zapobiegania powstawania śliskości zimowej, likwidowanie śliskości zimowej w tym gołoledzi na drodze (okres od października do kwietnia). 3) Zamówienie obejmuje pięć jednostek ewidencyjnych. 4) Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 1 - Drogi powiatowe na terenie gminy Białe Błota Część 2 - Drogi powiatowe na terenie gminy Koronowo Część 3 - Drogi powiatowe na terenie gminy Solec Kujawski 5) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, na jedną lub więcej wybranych części (także na wszystkie części)
Interne Kennung: JO-III.271.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Białe Błota
Beschreibung: Wykonywanie usług w zakresie odśnieżania, zapobiegania powstawania śliskości zimowej, likwidowanie śliskości zimowej w tym gołoledzi na drodze (okres od października do kwietnia) na terenie gminy Białe Błota. 1. Zakres i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – wykaz dróg ujętych w planie zimowego utrzymania, mapa – Białe Błota, załącznik nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (PPU) załącznik nr 10 do SWZ Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) – Utrzymanie zimowe. Zakres usług i wykaz dróg i ścieżek rowerowych objętych zamówieniem określony jest w dokumentacji załączonej do SWZ. Zamawiający wymaga aby Wykonawca w trakcie wykonywania ww. usług objął ich zakresem także odśnieżanie poboczy oraz obiektów towarzyszących – zatok autobusowych.
Interne Kennung: część nr 1 Drogi powiatowe na terenie gminy Białe Błota
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Koronowo
Beschreibung: Wykonywanie usług w zakresie odśnieżania, zapobiegania powstawania śliskości zimowej, likwidowanie śliskości zimowej w tym gołoledzi na drodze (okres od października do kwietnia) na terenie gminy Koronowo. 1. Zakres i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ – wykaz dróg ujętych w planie zimowego utrzymania, mapa – Koronowo, załącznik nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (PPU) załącznik nr 10 do SWZ Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) – Utrzymanie zimowe. Zakres usług i wykaz dróg i ścieżek rowerowych objętych zamówieniem określony jest w dokumentacji załączonej do SWZ. Zamawiający wymaga aby Wykonawca w trakcie wykonywania ww. usług objął ich zakresem także odśnieżanie poboczy oraz obiektów towarzyszących – zatok autobusowych.
Interne Kennung: część nr 2 Drogi powiatowe na terenie gminy Koronowo
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Solec Kujawski
Beschreibung: Wykonywanie usług w zakresie odśnieżania, zapobiegania powstawania śliskości zimowej, likwidowanie śliskości zimowej w tym gołoledzi na drodze (okres od października do kwietnia) na terenie gminy Solec Kujawski. 1. Zakres i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ – wykaz dróg ujętych w planie zimowego utrzymania, mapa – Solec Kujawski, załącznik nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (PPU) załącznik nr 10 do SWZ Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) – Utrzymanie zimowe. Zakres usług i wykaz dróg i ścieżek rowerowych objętych zamówieniem określony jest w dokumentacji załączonej do SWZ. Zamawiający wymaga aby Wykonawca w trakcie wykonywania ww. usług objął ich zakresem także odśnieżanie poboczy oraz obiektów towarzyszących – zatok autobusowych.
Interne Kennung: część nr 3 Drogi powiatowe na terenie gminy Solec Kujawski