553079-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – Dostawa 6 pojazdów ciężarowych o DMC do 19t - zamówienie udzielane w częściach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 6 pojazdów ciężarowych o DMC do 19t - zamówienie udzielane w częściach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych o DMC do 19 t, rok produkcji pojazdów niekompletnych 2026 w ilości 6 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 6 części: Część 1 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 2 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 3 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 4 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 5 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t, Część 6 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungDPZP/271/833/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp dokonał skrócenia terminu składania ofert. Stosownie do treści przywołanego przepisu termin składania ofert nie może być krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W związku z otrzymanymi z m. st. Warszawa w dniu 2 lipca 2026 r. wytycznymi dotyczącymi podjęcia działań związanych dotacją z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2026 r, mając na uwadze krótki czas na realizację zamówienia, Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Z uwagi na rozpoczętą drugą połowę roku, czas potrzebny na przeprowadzenie i rozstrzygnięcie przedmiotowego postępowania przetargowego oraz bardzo krótki czas pozostały na dostawy przez Wykonawców zakupionych jednostek, zachodzi konieczność zastosowania art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP i skrócenia terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu w Urzędzie Publikacji Unii Europejskiej. Powyższe umożliwi realizację i rozliczenie dostaw do końca 2026 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Beschreibungdostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – dostawa 1 szt. samochodu ciężarowego o DMC do 19 t
Interne KennungCzęść 6