553104-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Informationssysteme – Archivace dokumentace a elektronizace Zdravotní dokumentace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelArchivace dokumentace a elektronizace Zdravotní dokumentace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je komplexní dodávka a implementace elektronického archivu organizace (dále jen „AZD“) pro VAMED MEDITERRA, a.s. (dále jen „VaMe“), dodávka integračních rozhraní pro automatizované předávání elektronické dokumentace z nemocničních infomačních systémů zadavatele VAMED MEDITERRA, a.s. a jeho zdravotnických zařízení (tzn. dalších zadavatelů). Dodávka zahrnuje konfiguraci AZD pro veškeré typy archivované dokumentace a zajištění jejich dlouhodobé validity. Dále dodávka zahrnuje zajištění skartace včetně poskytnutí informací o skartaci do zdrojových systémů, případně předávání skartovaných dokumentů do Národního archivu. Součástí plnění je dodávka souvisejících technologií, SW, systémového SW a provozní infrastruktury a souvisejícího vybavení a služeb. Součástí plnění veřejné zakázky jsou dále provozní a servisní služby pro zajištění provozu dodaných systémů, jejich úprav a technologií.
Interne KennungN006/25/V00024090
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZakázka je zadávána v otevřeném řízení dle ustanovení § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme