553117-2025 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – Dostawa i montaż mebli metalowych dla SOR w ramach realizacji projektu: Drugi etap budowy CKD UM w Łodzi wraz z Akademickim Ośrodkiem Onkologicznym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli metalowych dla SOR w ramach realizacji projektu: Drugi etap budowy CKD UM w Łodzi wraz z Akademickim Ośrodkiem Onkologicznym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż mebli metalowych dla SOR w ramach realizacji projektu: Drugi etap budowy CKD UM w Łodzi wraz z Akademickim Ośrodkiem Onkologicznym, Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia- parametry techniczne – stanowi: - załącznik 2.1.B do SWZ Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung412364-2025
Interne KennungZP/33/2025/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungDostawa i montaż mebli metalowych dla SOR w ramach realizacji projektu: Drugi etap budowy CKD UM w Łodzi wraz z Akademickim Ośrodkiem Onkologicznym
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale